Grafický návrh

od 3 500 Kč

Jednostránkový web

od 5 000 Kč

Standardní web

od 15 000 Kč

Business web

od 35 000 Kč

Web s e-shopem

cena dle vybrané kombinace

Firemní intranet

od 15 000 Kč

Blog

od 10 000 Kč

Internetový magazín

od 35 000 Kč

Navrhuji a realizuji profesionální webové stránky na míru požadavků klienta. Zakládám si na zcela individuálním přístupu ke každému projektu. Preferuji moderní, jednoduchý a elegantní design s důrazem na přehlednost. Součástí každého webu v mé nabídce je základní SEO. 

Unikátní, přehledný a moderní vzhled

Ke každému webu navrhuji zcela unikátní vzhled. Nepoužívám univerzální šablony (šablona=grafický návrh převedený do zdrojového kódu) ani generátory zdrojového kódu. Každou šablonu tvořím ručně, pomocí nejmodernějších nástrojů HTML5, CSS3 a jQuery. Při navrhování vzhledu webových stránek se držím zejména těchto zásad:

  • preferuji jednoduchost, přehlednost, eleganci;
  • inspiruji se v nejmodernějších světových designových trendech;
  • neupřednostňuji design na obsahem;
  • kladu důraz na logické členění informací.

Plně responzivní zobrazení

Webdesignovým trendem posledních let je tzv. responzivní design. Tato technika zajišťuje optimální zobrazení webu na různých zařízeních, např. na mobilních telefonech, tabletech a obrazovkách počítačů. Responzivita se stává standardem profesionálních webových stránek. Některé vyhledávače dokonce nezobrazují ve výsledcích vyhledávání z mobilního zařízení takové weby, které nejsou pro mobilní zařízení optimalizovaná. Proto nabízím pouze plně responzivní weby, tvořené metodou "mobile first".

Snadná správa obsahu

Součástí každého webu a e-shopu v mé nabídce je tzv. CMS, tedy systém pro správu obsahu. Tento systém umožňuje snadnou správu webu z libovolného zařízení (např. mobilního telefonu) pomocí přehledného a plně responzovního administračního rozhraní. Preferuji systému Drupal, nicméně v případě požadavku klienta mohu využít také populární Wordpress, případně jiný webový systém.

Široké možnosti dodatečného rozšiřování webu

Díky špičkovému systému Drupal je možné již hotové webové stránky kdykoliv rozšířit o další funkce. Není tedy problém k již hotovému webu např. přidat e-shop a získat tak web s e-shopem.

Součástí této služby je dále

  • výběr a registrace vhodné domény;
  • výběr a objednávka vhodného hostingového programu;
  • poradenství v oblasti zákonem stanovených povinných náležitostí webových stránek;
  • zaškolení ke správě web, v případě zájmu přehledný manuál v PDF.

Web pro restauraci

Máte restauraci a máte zájem o vytvoření profesionálního webu? Exkluzivně nabízíme např. možnost exportu tiskových dat jídelního lístku v PDF přímo z aktuální verze na webu a další užitečné funkce. Vykoušejte naše demo webu pro restauraci, kavárnu či bar.

Související reference

Webové stránky kliniky estetické medicíny Genesys Medical

Webové stránky kliniky estetické medicíny Genesys Medical


Profesionální firemní web plzeňské kliniky estetické medicíny Genesys Medical. Stránky jsou navrženy s cílem zdůraznit osobitost a příjemnou atmosféru kliniky a výrazně firmu odlišit od konkurence.

detail
Webové stránky a CI společnosti C&C Europe

Webové stránky a CI společnosti C&C Europe


Webové stránky s nabídkou investičního softwaru a články zaměřené na problematiku investování. Webové stránky jsou kladou důraz na přehlednost a snadný přístup k informacím. Web vč. administrace je responzivní pro správné zobrazení na různých zařízeních.

detail
Magazín JakTak.cz

Magazín JakTak.cz


Webové stránky nejčtenějšího "how-to" magazínu v České republice. Web je responzivní včetně administračního rozhraní, takže redaktoři mohou pohodlně pracovat i z mobilních zařízení.

detail
Webové stránky zahradní architektky, věnující se přírodním zahradám

Webové stránky zahradní architektky, věnující se přírodním zahradám


Webové stránky zahradní architektky s jednoduchým magazínem a kalendářem zahradních prací. Webové stránky jsou responzivní včetně administračního rozhraní pro snadnou správu z mobilního zařízení. Webové stránky mají optimalizovaný výkon a rychlost načítání pro lepší výsledky ve vyhledávačích.

detail
Tepelná čerpadla Plzeňsko

Tepelná čerpadla Plzeňsko


Webové stránky výrobce a dovozce tepelných čerpadel vzduch - voda. Webové stránky jsou responzivní a optimalizované pro rychlost načítání.

detail
Záchrana dat BEZ PRODLEV

Záchrana dat BEZ PRODLEV


Jednostránkový web mikroslužby Záchrana dat BEZ PRODLEV. Responzivní šablona na míru je postavena na populárním Bootstrapu 3.

detail
Webové stránky smeruspechu.cz s magazínem a e-shopem

Magazín a komunitní web smeruspechu.cz


Webové stránky smeruspechu.cz s magazínem. Web je responzivní, včetně administrace pro optimální zobrazení a správu na mobilních zařízeních.

detail
Webové stránky internetového magazínu NMNL.cz

Webové stránky internetového magazínu NMNL.cz


Redesign a modernizace rozsáhlých webových stránek hudebního magazínu NMNL.cz, spojená s převodem na systém Drupal. Ze starého webu bylo hromadným importem/exportem převedeno 7554 článků, 237 uživatelských účtů a více než gigabyte obrázků.

detail
Webové stránky výživové poradkyně RNDr. Šárky Svobodové

Webové stránky výživové poradkyně RNDr. Šárky Svobodové


Webové stránky výživové poradkyně s blogem, jednoduchým magazínem a dalšími zajímavými funkcemi. Web je plně responzivní včetně administrace pro pohodlné ovládání odkudkoliv, např. z mobilního telefonu.

detail
Jednostránkový web služby Dreamplant Art

Jednostránkový web služby Dreamplant Art


Jednoduchý web s čistým, responzivním designem. Aktivní položka menu se automaticky přepíná podle polohy uživatele na stránce.

detail
Webové stránky zážitkové agentury ExperienCZE

Webové stránky zážitkové agentury ExperienCZE


Responzivní webové stránky plzeňské zážitkové agentury ExperienCZE s jednoduchým objednávkovým systémem. Webové stránky jsou vytvořeny ve třech světových jazycích.

detail
podlahysoukup.cz

podlahysoukup.cz


Firemní web podlahysoukup.cz jsem realizoval na přelomu let 2013 a 2014 a v květnu 2016 jsem provedl částečný redesign. Původní grafický návrh zůstal zachován (došlo jen k drobným vylepšením), provedl jsem však vylepšení SEO, optimalizaci výkonu a především převod na novou, plně responzivní šablonu. Web se dočkal také responzivní administrace pro snadnou správu např. z mobilních zařízení.

detail