Copywriting je tvorba profesionálních textů, určených pro různé účely, pro které jsou různým způsobem přizpůsobeny. Copywriting vyžaduje vysokou stylytickou a gramatickou úroveň, schopnost zpracovávání podkladů a v mnohých případech i obecný rozhled copywritera v daném oboru. Je tedy vhodné obrátit se na odborníka.

Web copywriting

Web copywriting je odnož copywritingu zaměřená na texty přizpůsobené potřebám webových stránek. Je známo, že návštěvníci webové stránky nečtou jako knihnu, ale pouze v rychlosti skenují očima a hledají potřebné informace. Proto je důležité text tomuto skenování přizpůsobit, např. správným členěním zvýrazňováním klíčových slov, využitím podnadpisů apod.

SEO copywriting

Moderní internetové vyhledávače, jako je Google nebo Yahoo se nesoustředí pouze na zdrojový kód webu, ale dokáží do určité míry rozlišit celkovou kvalitu obsahu. Díky tomu je SEO copywriting je základem SEO optimalizace. SEO copywriting je zejména tvorbou unikátního a zajímavého obsahu. Slovo unikátní je zde skutečně důležité, protože duplicitní obsah (tedy obsah, který se opakuje buď v rámci jednoho webu nebo na více různých webech) vyhledávače penalizují. Důležitá je také pravidelná aktualizace obsahu a správné využití klíčových slov v příslušných částech zdrojového kódu.

Nabízím tvorbu profesionálních textů. Nezávaznou poptávku mi můžete zaslat prostřednictvím poptávkového formuláře.

cena dle rozsahu