Grafický návrh loga

Základem profesionální image a propagace firmy, organizace či jiného subjektu je poutavé, unikátní a snadno zapamatovatelné logo. Logo je také základním prvkem jednotného firemního stylu. Velmi důležitý je vhodný výběr písma, barev a případných použitých symbolů s ohledem na zaměření subjektu, požadavky klienty i aktuální trendy.

Logomanuál

Stejně důležité jako samotný grafický návrh je správné a jednotné užívání loga. Logomanuál je dokument, popisující a shrnující zásady užití loga v praxi. Standardní logomanuál zahrnuje:

  • použitelné varianty loga;
  • barevnost;
  • písmo;
  • ochranný prostor.

Nabízím profesionální návrh loga a zpracování kompletního logomanuálu. Nezávaznou poptávku mi můžete zaslat pomocí poptávkového formuláře.

od 7 000 Kč

Související reference

Logo společnosti C&C Europe


Logo společnosti C&C Europe, zabývající se investičním poradenstvím a investičním softwarem. Logo je inspirováno výhonkem rostliny, který symbolizuje růst finančního vkladu klienta.

detail
Logo zážitkové agentury ExperinCZE

Logo zážitkové agentury ExperinCZE


Logo plzeňské zážitkové agentury ExperienCZE, která láká turisty z celého světa za unikátními zážitky v Plzni, Praze, Českém Krumlově a dalších místech v České republiky. Obrys použitý v logu je navržený podle plzeňské katedrály Sv. Bartoloměje.

detail
 Logo hudebního magazínu popnews.cz

Logo hudebního magazínu popnews.cz


Návrh loga pro internetový magazín.

detail