S masivně roustoucím počtem webových stránek a e-shopů na internetu roste i konkurence a je čím dál tím náročnější se na internetu prosadit. Jedním z nejúčinějších nástrojů internetového marketingu je tzv. SEO. 

Jedná se o proces, během kterého dochází k optimalizaci webových stránek nebo internetového obchodu, zejména po stránce technické a obsahové s cílem získat co nejvyšší hodnocení od vyhledávačů (např. Google a Seznam) a dostat se tak na co nejvyšší pozici ve výsledcích vyhledávání daných klíčových slov. Tento proces je dlouhodobý, skládá se z mnoha dílčích úkolů a jeho zásady se průběžně mění. Jedná se tedy o poměrně náročnou činnost, kterou je potřeba přenechat odborníkovi.

Pokud se rozhodnete zvolit některou z variant webových stránek a internetových obchodů z mé nabídky, máte již v ceně zajištěnou technickou optimalizaci.​ Nejdůležitější je však obsah webu nebo e-shopu a jeho pravidelná aktualizace. Proto nabízím dlouhodobou správu, webu nebo e-shopu a úpravu, tvorbu a aktualizaci jeho obsahupro dosažení nejlepších možných výsledků ve vyhledávačích. 

Nezávaznou poptávku mi můžete zaslat pomocí poptávkového formuláře.

cena dle rozsahu