Základní e-shop

od 15 000 Kč

Profesionální e-shop

od 35 000 Kč

Prodej zboží prostřednictvím internetu je čím dál tím oblíbenější, zejména díky výrazně nižším provozním nákladům ve srovnání s provozem kamenné prodejny, mnohdy navíc s vyšší efektivitou. Internetové obchody patří mezi rozsáhlejší webové aplikace s mnoha užitečnými funkcemi. Při tvorbě internetových obchodů se držím stejných zásad jako při tvorbě webových stránek.

E-shop na míru

Nabízím tvorbu internetového obchodu na míru Vaším požadavkům s bezkonkurenčním poměrem cena/kvalita. E-shopy v mé nabídce obsahují:

 • Široké možnosti platby - umožněte svý zákazníkům široký výběr platby. Internetové obchody v mé nabídce standardně umožňují platby v hotovosti, na dobírku a převodem z účtu, dále platby kartou, platebními tlačítky, elektronickými peněženkami (PayPal, PayU, ...). Platební metody od platební karty dále vyžadují individuální smlouvu s poskytovatelem těchto služeb. Rád Vám poradím s výběrem nejvhodnějšího poskytovatele a pomohu se zprostředkováním těchto služeb.

 • Široké možnosti dopravy - e-shopy v mé nabídce umožňují využití libovolných způsobů přepravy např. Česka pošta, PPL nebo osobní odběr. Poplatky za dopravu je možné nastavit paušálně, nebo je automaticky počítat podle váhy a rozměrů zboží v objednávce. Samozřejmostí je možnost nastavit dopravu zdarma od určité částky.

 • Napojení na srovnávače cen - významným pomocníkem při prodeji zboží na internetu jsou různé srovnávače cen, slevové agregátory a podobné služby. Zajistím, aby bylo možné propojení Vašeho e-shopu s těmito službami.

 • Možnost hromadného importu zboží - v případě rozsáhlých e-shopů jistě oceníte hromadný import zboží z různých typů online i offline databází (XML, CSV, ...), např. z webu dodavatele. Import je možné provádět automaticky v určitém intervalu nebo podle potřeby spustit ručně jedním kliknutím.

Kompletní zajištění prodeje

V dnešní vysoké konkurenci na internetu se jen stěží obejdete bez kvalitní prodejní strategie a dlouhodobé odborné správy internetového obchodu, proto nabízím kompletní zajištění prodeje na internetu. Více informací zde.

   Související reference

   Implementace šablony do e-shopu Burleson Home Furnishings

   Implementace šablony do e-shopu Burleson Home Furnishings


   Implementace šablony původně určené pro OpenCart do e-shopu vytvořeném na systému Vendio. Převod byl poměrně komplikovaný, protože Vendio využívá svůj vlastní šablonovací jazyk na rozhraní mezi HTML a PHP.

   detail